Spawacz MAG 135 z uprawnieniami

Job Agency NVJ-EU s.r.o.

Česká Lípa, Czechy, zagranica

Job Agency NVJ-EU s.r.o. Job Agency NVJ-EU s.r.o. Job Agency NVJ-EU s.r.o. Job Agency NVJ-EU s.r.o.

Dla naszego partnera Bombardier Transportation Czech Republic, a.s.. , jednego z liderów światowych w produkcji taboru kolejowego poszukujemy:

Miejsce pracy: Česká Lípa, Czechy

Miejscem pracy oraz zdania próbek spawalniczych są Czechy – miasto Ceska Lipa (dojazd we własnym zakresie). Oferta skierowana jest do zdecydowanych kandydatów spełniających poniższe oczekiwania oraz gotwych do podjęcia pracy poza terytorium RP.

Zakres obowiązków:

  • Produkcja spawalniczych komponentów do taboru kolejowego (wagony kolejowe osobowe, metro).
  • Spawanie, montaż elementów, modyfikacja i zespolenie części do całości, połączenie doczołowe oraz przygotowanie do spawania.

Oczekiwania;

  • Praktyka w przemyśle spawalniczym min. 3 lata
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz WPS(dokumentacaja spawalnicza)
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Aktualny certyfikat spawalniczy Mag 135 lub 136 – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Zaplecze w stabilnej agencji
  • Umowę o pracę - czeską (Zapewnione składki zdrowotno-socjalne)
  • Wynagrodzenie: 190-220,- Kč/h,(„na rękę“ok.36,00 zł/h)+ premie do 10 Kč/h
  • 8 godzinny czas pracy (30 min. przerwy) + nadgodziny
  • Opłacone zakwaterowanie (wi-fi, lodówka, kuchnia)
  • Możliwość zjazdów na weekendy

Wyłącznie osoby zdecydowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV z numerem telefonu + scan certyfikatu !!!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Kontakt w godz. 9:00-16:00 tel. +420 607 011 795