Spawacz/Kontroler Jakości

Dzierżoniów, dolnośląskie

Work Express Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne

- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- wiedza w zakresie procesów spawania

- praktyczna umiejętność spawania elektrodowego

- obycie z językiem technicznym, umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

- zorientowanie na dokładność w działaniu

- umiejętność pracy zespołowej

Obowiązki:

- przeprowadzanie prób spawalniczych

- kontrola jakości produkowanych wyrobów

- uzupełnienie i tworzenie dokumentacji procesowej

Oferujemy:

- pracę na odpowiedzialnym stanowisku w międzynarodowej firmie o silnej pozycji rynkowej

- stałe, bezpośrednie zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego, cykliczne szkolenia

- stałą podstawę wynagrodzenia i szeroki pakiet socjalny

- pracę od pn do pt w godz. 8-16

Wymagania

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne