Spawacz konstrukcji metalowych (Spawacz MIG/MAG) - 15,00 euro/h - Praca w Belgii od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Hechtel-Eksel, Flandria, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Hechtel-Eksel, Flandria, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy spawacza MIG/MAG dla firmy z branży metalowej, która zajmuje się spawaniem ogrodzeń dla trzody chlewnej.

Opis stanowiska:

• produkcja profili metalowych tj. krat, kojców, podestów

• spawanie metodą MIG/MAG

• praca na podstawie planów technicznych

• dbanie o bezpieczne warunki pracy

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• umiejętność czytania rysunku technicznego

• biegłość w spawaniu metodą MIG/MAG

• znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• umowę o pracę

• wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinę,

• nadgodziny płatne 22,50 euro brutto/godz.

• dodatki w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej

• zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

• bonus pieniężny za polecenie Nam drugiej osoby!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy