SPAWACZ części okrętowych

OTTO Work Force

Papenburg, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Papenburg

• Kraj: Niemcy
• Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

OPIS STANOWISKA
• Praca według rysunków technicznych!
• Spawanie metodą mag 135/136 (stal i aluminium)
• Możliwy system dzienny (7:00 – 15:30) lub 3 zmiany

WARUNKI ZATRUDNIENIA
• Atrakcyjna stawka godzinowa: €13,5 brutto
• Dodatki zmianowe: 25% (nocki i nadgodziny), 50% (niedziele)
• Dieta za każdy przepracowany dzień: €24 brutto
• Tanie zakwaterowanie ok 20km od miejsca pracy
• Możliwość dojazdu samochodem służbowym
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

WYMAGANIA
• Znajomość języka niemieckiego
• Ważny certyfikat lub certyfikat, który można przedłużyć
• Prawo jazdy (mile widziane, aby móc korzystać z samochodu służbowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.