Spawacz/Belgia/Umowa o prace

Regess Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana nawiąże współpracę z doświadczonym spawaczem z uprawnieniami i doświadczeniem. Spawanie metoda MIG, MAG. Praca w Belgii na prefabrykacji.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość rysunku technicznego
- uprawnienia spawalnicze
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- umowa o pracę

Zainteresowane osoby proszone o wysłanie CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie