Spawacz Autogen (311)

Niemcy, zagranica

A-Z Personalservice GmbH

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe (wyuczony zawód);
  • Umiejętność spawania metodą 311 Autogen;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Samodzielność;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu znajomości języka niemieckiego;
  • Możliwość długotrwałej współpracy;
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Wymagania

Chętnych prosimy o przesłanie CV (mile widziane w j. niemieckim), kopie dowodu osobistego i kopie certyfikatów spawalniczych na adres:

Firma A-Z Personalserwice GmbH sięga korzeniami roku 2005 roku (wczesniej jako firma BBT)... i od tego czasu jest dynamicznie rozwijajaca sie firma w branzy rekrutacji kandydatow obecnie do pracy w Niemczech
Systematycznie rozwijamy siatkę naszych przedstawicieli. Początkowo współpracowaliśmy tylko z firmamy ze Szwajcarii i Lichtenstein. Jednak duże zapotrzebowanie na nasze usługi spowodowało że w roku 2012 zatrudniliśmy dodatkowe osoby które rozpoczęły działania na nowych obszarach Niemiec.

Dlaczego My?

gwarantujemy legalną pracę
zapewniamy pełne ubezpieczenie w trakcie pracy
jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji
zapewniamy zakwaterowanie
istniejemy na rynku od 2005 roku co jest gwarancja rzetelności, solidności i
wiarygodności firm.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2014
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy