Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - firmy z branży obróbki stali nierdzewnej poszukujemy spawaczy-monterów 141.

Opis stanowiska:

Pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku będą odpowiedzialni za spawanie metodą 135 lub 141, szlifowanie oraz montaż w oparciu o rysunek techniczny. Firma produkuje elementy dla branży budowlanej oraz spożywczej.

Zakres obowiązków:
-Produkcja małych konstrukcji (serie powtarzalne).
-Montowanie i spawanie elementów metalowych.
-Spawanie stali czarnej o grubości 5- 20 mm.
-Spawanie inox o grubości 1- 5 mm.
-Praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania
-Doświadczenie w spawaniu 135 lub 141.
-Certyfikaty spawalnicze.
-Znajomość języka angielskiego lub francuskiego.
-Znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne).
-Atrakcyjne wynagrodzenie.
-Premia dzienna w wysokości 15€
-Pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vitale).
-Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne).
-Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €).
-Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce.
-Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
-Pracę w polskim zespole.
-Zorganizowany transport i bezpłatne zakwaterowanie.
- Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy.
-Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem.
-Wsparcie polskiego koordynatora.
-100 € premii za polecenie pracownika.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Wymagania

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna