Sortownik/personel pomocniczy

InterKadra Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 13-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania!Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Mamy do zaoferowania:

atrakcyjną stawkę godzinową;

dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;

możliwość rozwoju zawodowego;

możliwość wyboru dogodnych godzin pracy (rano lub popołudnie).

Zatrudnienie w oparciu umowy zlecenia podpisaną bezpośrednio z firmą Interkadra.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

rozładunek i załadunek transportów liniowych w Centrum Sortowania;

sortowanie przesyłek standardowych i niestandardowych;

przekazywanie uszkodzonych przesyłek do Weryfikatora.

Wymagania

umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy;

komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

umiejętności obsługi skanera.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
17PLN - 17PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie