Sortowanie przesyłek w firmie kurierskiej

OTTO Work Force

Jelenia Góra, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Jelenia Góra

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny PR/M/03/21

Warunki zatrudnienia

- umowę zlecenie - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- wynagrodzenie 18,30 zł/brutto godz.
- poszukujemy osób, które chcą dorobić, pracując 4 - 6 godziny dziennie
- elastyczny grafik
- praca: 4-6 godzin rano lub popołudniu (do ustalenia),
- możliwość pracy w systemie zmianowym po 10h
- od Poniedziałku do Piątku

Zakres obowiązków:

- załadunek/rozładunek transportów
- sortowanie paczek
- prace porządkowe na magazynie

Wymagania
- odpowiedzialność
- mile widziane doświadczenie w pracach na magazynie/produkcji
- umiejętność organizacji czasu pracy
- chęć do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.