OTTO Work Force

Sortowanie paczek

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., jako jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Jeżeli interesuje Cię ciekawa praca, w dużej rozwijającej się firmie, z atrakcyjnym wynagrodzeniem, nie czekaj i wyślij nam swoje CV już dziś. Z nami zawsze pewna i bezpieczna praca! Gwarantujemy wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji oraz pomoc w wyrobieniu niezbędnych dokumentów.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób gotowych do pojęcia pracy na stanowisku:

Nr referencyjny: S/GW/2018

Zakres obowiązków :
rozładunek i załadunek paczek,
pomiar i skanowanie przesyłek,
układanie i porządkowanie paczek na magazynie,
przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki

Czego oczekujemy?
- umiejętność organizacji czasu pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- chęć i motywacja do pracy

Co oferujemy?
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie,
- wynagrodzenie podstawowe w wys. 2312 zł brutto/miesiąc lub godzinowe 14,50 zł brutto/godzinę,
- pracę w godzinach porannych lub popołudniowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.