Sortowacz - bez znajomości języka niemieckiego

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Szukasz pracy w Niemczech niewymagającej znajomości języka niemieckiego? Dobrze trafiłeś! Aplikuj i przekonaj się jakie masz możliwości!

Niemcy / okolice Hannoveru
Sortowacz

Opis Stanowiska
• sortowanie przesyłek
• skanowanie paczek
• praca od poniedziałku do piątku
• praca w systemie zmianowym od 14 do 21 lub od 23 do 7

Wymagania:
• doświadczenia w pracy Sortowacza mile widziane
• dobra kondycja fizyczna
• motywacja i chęć pracy
• NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Oferujemy:
• niemiecką umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zakwaterowanie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.