S&OP Manager / Sales and operations manager

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonego managera/lidera z obszaru S&OP w branży produkcyjnej!

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta zlokalizowanego w okolicy Katowic poszukujemy doświadczonego managera/lidera z obszaru S&OP / SIOP / MPS / Demand planningu. Nowo powstająca rola w strukturach organizacyjnych firmy.

Opis stanowiska

  • Wewnętrzna obsługa klienta (sprzedaż)
  • Planowanie produkcji (krótkie i długie ramy czasowe)
  • Weryfikacja mocy produkcyjnych i monitorowanie produkcji
  • Prognozowanie sprzedaży i realizacja zamówień
  • Kontrola zdolności logistycznych
  • Kontrola poziomu zapasów
  • Analiza planu popytu i prognoz
  • Koordynowanie współpracy między produkcją, łańcuchem dostaw i sprzedażą
  • Analiza poziomu usług dostawy i przyczyn źródłowych

Profil kandydata

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem (2-3 osoby bezpośrednio raportujące)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość komunikatywna języka angielskiego
  • 5 lat doświadczenia w obszarze S&OP / SIOP / MPS / Demand planningu w środowisku produkcyjnym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość tworzenia nowych struktur
  • Ciekawa branża i organizacja
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page