Software Engineer (with Java lub C#/.NET)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Oferta dotyczy firmy z niemieckim kapitałem, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania „szytego na miarę”, analizą biznesową, wsparciem IT i szeroko pojętym consultingiem. Konsultanci firmy łączą wiedzę technologiczną z analitycznymi spostrzeżeniami i specjalistyczną wiedzą branżową, aby opracowywać zrównoważone rozwiązania w świecie opartym na danych. Mają różnorodnych klientów, od globalnych banków i ubezpieczycieli, po dostawców energii i mobilności, a także start-up'y w rozwiązaniach cyfrowych. Koncentrują się na organizowaniu danych, rozwijaniu platform i algorytmów, generowaniu spostrzeżeń i ułatwianiu cyfrowej transformacji w celu budowania cyfrowej sprawności.

Lokalizacja biura: Wrocław (Centrum)

Model pracy: hybrydowy lub stacjonarny (wizyty w biurze min. raz w tygodniu)

Firma realizuje wiele różnorodnych projektów i na etapie rozmów dopasowuje kandydatów do konkretnych projektów pod kątem predyspozycji, doświadczenia, zainteresowań oraz zapotrzebowania projektowego.

Aktualne projekty:

  • Projekt z obszaru bankowości: tworzenie rozwiązań i platform tradingowych, pozwalających na integracje dużych ilości danych z różnymi aplikacjami.
  • Projekt z obszaru zarządzania aktywami: praca nad centralnym hubem danych, z wykorzystaniem technologii hurtowni danych. W ten sposób gromadzone są dane o wszystkich funduszach inwestycyjnych firmy, integrując informacje z wielu źródeł.
  • Projekt z branży ubezpieczeń: tworzenie nowych ofert analitycznych, dostarczanych jako oprogramowanie w formie usługi dostępnej globalnie. W ten sposób Klient uzyskuje dostęp do nowych rynków, Klientów oraz otrzymuje sprawdzone narzędzie walki z oszustami.
  • Projekt z branży energetycznej: rozwijanie oprogramowania, mającego na celu usprawnianie kupowania i sprzedawania energii w sposób automatyczny.

Technologie wykorzystywane w projektach: Java 7, 8, Tomcat 9, Spring, Hibernate, .NET Core, .NET, C#, ASP.NET MVC, HTML, CSS, JavaScript, AEM 6.4, Python, Angular, React, Jira, SQL, GIT, SVN, ETL, AWS, BI, CI, autorskie (wewnętrzne) narzędzia.

Zadania:

  • Ścisła współpraca z innymi inżynierami i interesariuszami produktu w celu rozszerzenia działalności firmy i/lub poprawy niezawodności, skuteczności i skalowalności istniejących ofert
  • Jako część naszego Zespołu IT będziesz ściśle współpracować z konsultantami biznesowymi w zakresie finansów i rynku energetycznego, projektując i wdrażając rozwiązania programowe dla naszych międzynarodowych klientów
  • Będziesz wykorzystywać wysoce wyspecjalizowane podejścia, łącząc programowanie głównego nurtu z Javą lub C# .Net, Python i językami skryptowymi z zaawansowanymi środowiskami korporacyjnymi
  • Praca przy różnorodnych projektach oraz ciekawe wyzwania techniczne
  • Praca na pełnym cyklu życia aplikacji

Główne wymagania:

  • Ponad 3-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania i projektowaniu architektury przy użyciu Java lub C#/.NET
  • Znajomość baz danych (relacyjnych, opartych na dokumentach)
  • Ugruntowana wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania: projektowanie, architektura i implementacja
  • Otwartość na pracę z różnymi technologiami
  • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Wyższe wyksztalcenie (z dziedziny informatyki, inżynierii oprogramowania, matematyki lub dziedzin pokrewnych)

Mile widziane:

  • Znajomość C#/.NET i jego środowiska programistycznego
  • Doświadczenie z serwerami aplikacyjnymi i środowiskami serwerowymi Windows
  • Znajomość przynajmniej jednego dodatkowego języka programowania
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Znajomość instrumentów finansowych

Firma oferuje:

  • Stabilną, długofalową współpracę na podstawnie umowy o pracę
  • Budżet działań rozwojowych i konferencji (5 000 zł na pracownika/rok + 5 dni wolnych dla szkolenie)
  • Szkolenia wewnętrzne i kursy językowe
  • Wsparcie Personal Managera w indywidualnym rozwoju
  • Międzynarodowy zespół (3-8 współpracowników)
  • Wsparcie ze strony zespołu
  • NvC (Non Violence Communication) - szkolenia wewnętrzne i praktyczne zajęcia grupowe
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia (brak open space)
  • Ergonomiczny sprzęt
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej w większości czasu pracy (wizyty w biurze raz w tygodniu)
  • Regularne imprezy firmowe
  • Akcje charytatywne (Szlachetna Paczka i Bieg Firmowy)
  • Chillout Room
  • Polityka równych wynagrodzeń
  • Udział w zyskach firmy

Proszę o przesłanie CV w j. angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media