Software Engineer C/C++

AITEK

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Programowanie, implementacja i testowanie nowych funkcjonalności zgodnie z założeniami projektowymi,
Rozwój platformy oraz tworzenie nowych rozwiązań na systemy wbudowane,
Udział w całym cyklu tworzenia oprogramowania,
Współpraca z międzynarodowymi zespołami developerskimi.

Wymagania

Dobra znajomość języka C i C++;
Doświadczenie w systemach embedded;
Znajomość podstaw algorytmów i struktur danych;
Umiejętność programowania w systemie Linux i/lub Windows;
Znajomość architektury mikroprocesorów i mikrokontrolerów;
Wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne);
Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

Prezentacja firmy

AITEK is dynamically growing company operating in Engineering and IT sec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Motoryzacja / Automotive