Software Development Manager/Team Leader (Android/iOS/.NET/Angular)

Power Media

Szczecin, zachodniopomorskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Szczecin

Naszym Klientem jest dojrzała na Polskim rynku firma specjalizująca się w tworzeniu mobilnych aplikacji wspierających sprzedaż, marketing i analitykę od ponad 20lat. Klient zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w modelu Cloud Computing, tak aby ich klienci mogli planować, działać i analizować tak, jak chcą i gdzie chcą. Aktualnie poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko Software Development Manager/Team Leader.

Lokalizacja biura: Szczecin

Projekt: natywna aplikacja mobilna, z której korzystają m.in. mobilne zespoły sprzedaży (CRM/SFA/FFA). Dojrzała, lecz ciągle rozbudowywana o nowe funkcje aplikacja działająca na Androidzie od 2012 roku. Użytkownicy mają możliwość m.in. planowania swojego dnia pracy, realizacji zaplanowanych działań, obsługi zamówień czy otrzymywania aktualnych informacji o kontrahentach. Aplikacja pozwala pracować w trybie offline zapewniając lokalną bazę danych oraz ich dwustronną synchronizację.

Zespoły: Osoba na tym stanowisku będzie zarządzała 3 (lub 4) zespołami: 1 zespół Andorid (3 Android Developerów), 2 zespół iOS(3 iOS Developerów), 3 zespół. NET/Angular (7 Fullstack Developerów .NET+Angular). W skład zespołów wchodzi także 2-3 Testerów, 2 SQL Developerów. Być może ta osoba będzie miała pod sobą jeszcze 1 zespół Analityków Systemowych.

Technologie wykorzystywane w projektach: Android, Java, Kotlin, iOS, SQL, Objective-C, .NET, Angular.

Wymagane kwalifikacje:

  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zespołami
  • min. 2-letnie doświadczenia w zakresie zarządzania projektami IT
  • min. 4-letnie doświadczenie w programowaniu w jednym z wymienionych języków: iOS, Android, C#/.NET lub Angular
  • duża dyscyplina w zakresie planowania i realizacji zadań
  • proaktywność i samodzielność
  • dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • elastyczność w działaniu, umiejętność pracy w bardzo dynamicznym środowisku
  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • ugruntowana wiedza techniczna
  • wyższe wykształcenie

Obowiązki i odpowiedzialność:

  • zarządzanie pracą zespołu developerskiego (opcjonalnie zespołu analityków)
  • dobór odpowiednich metodyk pracy, koordynacja działań, monitoring efektów
  • planowanie realizacji projektów; estymacje nakładów, terminów, optymalny dobór zespołów
  • dbałość o rozwój kompetencji i motywowanie pracowników
  • ścisła współpraca z menedżerami działów produktowych i obsługi klienta w celu optymalizacji procesów biznesowych realizowanych przez firmę
  • nadzór nad bezpieczeństwem produktu (wytwarzanego kodu)
  • planowanie budżetów i zasobów niezbędnych do właściwej pracy działu
  • ścisła współpraca z dz. HR w zakresie analizy możliwości i potencjału pracowników działu IT, a także w rekrutacji i wdrażaniu nowych członków zespołu

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Uop lub B2B
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • dofinansowanie do przedszkola lub żłobka
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • karta Multisport
  • benefity również w przypadku B2B (do indywidualnego ustalenia)
  • liczne szkolenia i dostęp do wszystkich narzędzi, których kandydat będzie potrzebował do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media