Software Developer

Soldis

44-109 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Programowanie w SQL

• Testowanie i sporządzanie dokumentacji

• Współpraca z konsultantami dla optymalizacji rozwiązania.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat na bardzo korzystnych warunkach

• Miejsce pracy w komunikacyjnie dogodnej lokalizacji z gwarantowanym parkingiem

• Przyjazny zespół, gdzie można liczyć na pomoc i doświadczenie kolegów

• Udział w innowacyjnych projektach Smart Faktory / Industry 4.0

• Wyjątkowa kultura organizacyjna, benefity, zawsze świeża kawa/herbata

Wymagania

• Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych i SQL

• Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

• Wyższe wykształcenie (ewentualnie ukończenie studiów w 2020)

• Dobra komunikacja i należyta staranność pracy

• Chęć podnoszenia swoich klasyfikacji.

Wysoce doceniane, choć nie wymagane:

• Praktyczna znajomość PL/SQL, Java

• Doświadczenie w pracy z bazą Oracle

• Doświadczenie z Jasper Report

• Znajomość systemów kontroli wersji

• Znajomość języka niemieckiego.

Prezentacja firmy

Soldis to Carl ZEISS Exclusive Partner w zakresie systemów MES w Polsce.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy