Software Developer with .NET/C#

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta z niemieckim kapitałem zakładowym poszukujemy specjalistów z zakresu technologii .NET. Działalność firmy koncentruje się na obszarach takich jak: zarządzanie ryzykiem, przetwarzanie danych oraz produkcja oprogramowania. Projekty polskie dotyczą głównie obszarów finansowych (bankowość, giełda, fundusze inwestycyjne), ale także branży energetycznej i automotive.

Zakres obowiązków:

  • W ramach naszego zespołu IT będziesz ściśle współpracować z naszymi konsultantami biznesowymi projektującymi i wdrażającymi rozwiązania programowe dla naszych międzynarodowych klientów
  • Będziesz korzystać z wysoce wyspecjalizowanych metod, łącząc główne środowiska programistyczne, takie jak .NET, Java i języki skryptowe, z zaawansowanymi środowiskami korporacyjnymi
  • Twoje projekty będą interesującymi wyzwaniami technicznymi, które obejmują najnowocześniejszą technologię

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania i projektowania architektury przy użyciu .NET / C #
  • Wyższe wykształcenie, min. inżynierskie (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne)
  • Praktyczne doświadczenie z: Entity Framework, ASP.NET i ASP.NET MVC
  • Praktyczne doświadczenie z bazą danych MS SQL Server (usługi integracji, usługi raportowania)
  • Znajomość baz danych (relacyjna, oparta na dokumentach)
  • Dobra znajomość praktyki inżynierii oprogramowania: projektowania, architektury i wdrażania
  • Otwartość na różne technologie
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego dodatkowego języka programowania (przykład: Java, Python)
  • Dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z serwerami aplikacji i środowiskami serwerowymi Windows
    Znajomość instrumentów finansowych
    Znajomość j. niemieckiego
    Gotowość do wyjazdów za granicę

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • sprecyzowane ścieżki kariery zawodowej
  • Budżet szkoleniowy (szkolenia wew. i zew.)
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty multispiort
  • Nauka języków obcych (lektorzy i native speaker)
  • Pizza Day, Fruit Day
  • Eventy firmowe
  • Nowe, ergonomiczne biuro zlokalizowane w ścisłym centrum miasta (ok. Pl. Legionów)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media