SOCIAL MEDIA NINJA / CONTENT MARKETING SPECIALIST COPYWRITER

Media Operator

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko samodzielnego specjalisty SM o zacięciu copywriterskim, potrafiąca tworzyć angażującą komunikację, bez ograniczenia na branżę.

Do głównych zadań będą należeć:
- zarządzanie komunikacją, tworzenie treści w kanałach FB/IG/LI,
- współpraca z zespołem graficznym/video,
- budowanie strategii działań płatnych FbAds (mile widziana znajomość innych platform) i ich realizacją
- monitoringiem i raportowaniem bieżących działań,
- kontaktem z PM-em/klientem

Wymagania

Min. 2 letnie, świetnie jeżeli masz doświadczenie agencyjne

Prezentacja firmy

Obcenie tworzymy największą na Śląsku sieć bezpłatnych gazet i portali l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
65 000PLN - 100 000PLN / Yearly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja