Opis stanowiska pracy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu
Os. Przyjaźni 125 B, 61-686 Poznań
zatrudni pracownika na stanowisko
ślusarz
w Administracji Osiedla Pod Lipami

Praca w trybie jednozmianowym, w pełnym wymiarze czasu pracy (pełen etat).

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe lub ukończony specjalny kurs zawodowy,
  • braku przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  • dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa, zdolność koncentracji, rzetelność, cierpliwość i samodzielność,
  • umiejętności pracy w zespole i zaangażowania w wykonywanych obowiązkach.

Mile widziane u kandydata:

  • dyplomy mistrzowskie lub czeladnicze,
  • uprawnienia spawalnicze lub ukończony kurs spawacza gazowego i elektrycznego,
  • uprawnienia elektryczne,
  • prawo jazdy.

Do najważniejszych zadań w/w osoby należeć będzie:

  • świadczenie usług naprawczych, konserwacyjnych, serwisowych i eksploatacyjnych  w zakresie robót ślusarskich i ogólnobudowlanych,
  • pomoc instalatorowi, malarzowi, elektrykowi,
  • drobne prace elektryczne i mechaniczne,
  • pomoc konserwatorom zieleni w utrzymaniu osiedla,
  • należyte dbanie i konserwacja narzędzi i sprzętu.

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Poznań – Osiedle Pod Lipami,
  • pracę jednozmianową,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zgłoszenia /list motywacyjny, C.V./ należy przesłać do dnia: 28.02.2023r. za pomocą przycisku "aplikuj". Kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje, wykształcenie, doświadczenie - prosimy dostarczyć do wglądu na rozmowę kwalifikacyjną.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Winogrady" w Poznaniu <br/>Osiedle... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne