Opis stanowiska pracy

Dla naszego wieloletniego klienta w Monachium poszukuje  doświadczonych

Ślusarzy

pojazdów szynowych na długoterminowe zlecenia.

Premia startowa € 750,00

Twoje zadania:

  • Montaż komponentów oraz podzespołów mechanicznych oraz elektomechanicznych  dla pojazdów szynowych na podstawie dokumentacji technicznej.
  • Przykręcanie poszczególnych elementów do zespołów z zachowaniem wymaganych momentów dokręcania
  • Dobre umiejętności rzemieślnicze w obsłudze narzędzi  itp.

Twoje wymagania:

  • Wyksztaƚcenie w zawodzie ślusarz (ślusarz, mechanik przemysłowy,  ślusarz itp.)
  • Doświadczenie w dziedzinie pojazdów szynowych jest dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w godzinach nadliczbowych

Oferujemy :

  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • stałą umowę z niemieckim pracodawcą,
  • dietę, dodatki branżowe urlopowe i świateczne
  • stawka od 20€, /godz. - 30-40€ diety dziennej (wg wykształcenia i doświadczenia)

Czekamy na Twoje zgłoszenia!

Prezentacja firmy

AlphaConsult KG zostala założona w roku 1982 jako nowoczesna biuro dorad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca fizyczna