Opis stanowiska pracy

JAKO ŚLUSARZ BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego
  • dbałość o ciągłość produkcji
  • dokonywanie kontroli jakości produkowanego asortymentu za pomocą narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • transport towaru przy użyciu wózka widłowego

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?

  • doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku lub wiedzy z tego zakresu
  • uprawnień na wózek widłowy z UDT (można być w trakcie kursu)
  • zdolności technicznych
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę w firmie zlokalizowanej w Sosnowcu przy ul. Inwestycyjnej
  • pracę w równoważnym systemie czasu pracy (zmiany w godz. 6-18, 18-6)
  • wynagrodzenie w wysokości ok. 3520 - 4790 zł brutto
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po okresie 6 miesięcy

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy