Ślusarz z umiejętnością spawania MAG

ACHERN-Önsbach, zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko ślusarza z umiejętnością spawania MAG.

Rozpoczęcie projektu: 03.06.2019r.

Miejscowość: ACHERN-Önsbach

Zakres obowiązków:

  • prace przy budowie elementów zabudowy samochodów ciężarowych lub naczep - wg. wskazań zleceniodawcy (wszystkie produkowane wyroby są wykonywane na indywidualne zamówienie)

Wymagania:

  • znajomość j. niemieckiego A2/B1
  • umiejętność czytania i pracy według rysunków technicznych,
  • doświadczenie w branży samochodowej w pracy z samochodami ciężarowymi i naczepami

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie
  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji
  • opieka polskiego Koordynatora przez cały okres współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez formularz lub kontakt telefoniczny 504 293 615

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne , Praca Praca fizyczna