Oferta wyróżniona

Ślusarz / Szlifierz

Poznań, wielkopolskie

Terma Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • obróbka stali
  • ręczne polerowanie
  • nadawanie powierzchniom zalecanej gładkości zgodnie ze wzorem
  • realizacja norm ilościowych

Wymagania:

  • umiejętność szlifowania
  • zdolności manualne
  • dokładność

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze (25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport / OK System
  • Możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną

Wymagania

kontakt telefoniczny:

+48 607 451 614

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn... budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 25-letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40. krajach świata, na 4 kontynentach.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi ludźmi pozwala nam znajdować innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania. Czy jesteśmy idealni? Nie. Pociąga nas doskonałość i to ona jest najsilniejszym motorem naszej aktywności.

Nasze dążenie do oferowania najwyższej jakości produktów jest wyrazem szacunku dla konsumenta, którego dobro stanowi najwyższy priorytet. Spełnianie oczekiwań to dla nas za mało – chcemy je wyprzedzać.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne