Ślusarz -Spawacz

Klient infoPraca.pl

Zabrze, śląskie

Zakres zadań

  • prace montażowe przy produkcji urządzeń
  • prace montażowe i spawalnicze przy konstrukcjach stalowych
  • obróbka ślusarska elementów stalowych
  • obsługa urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie  na stanowisku ślusarza/spawacza
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu"0"

Miejsce pracy: Zabrze

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.