Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• spawanie konstrukcji i urządzeń dla przemysłu spożywczego; metodą TIG (141);

• wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym

• monitorowanie oraz zgłaszanie nieprawidłowości podczas wykonywania zadań

• odpowiedzialność za terminowe wykonywanie zadań i ich jakość

Wymagania

• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

• znajomość procesu spawania i obróbki metalu, jak również doświadczenie w montażu maszyn u klienta (najlepiej w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym);

• umiejętność czytania rysunku technicznego;

• kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych;

• mile widziane aktualne uprawnienia i certyfikaty spawalnicze;

• sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność;

• zaangażowanie i chęć do pracy;

Prezentacja firmy

Obram Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Tetra Pak w Tomaszkowie zapewnia k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji