ŚLUSARZ / SPAWACZ metodą TIG lub MIG/MAG

Power Engineering S.A.

62-004 Czerwonak, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko :

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe ,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i dokładność w pracy,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • punktualność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę stacjonarną
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Kandydatów zapraszamy do składania aplikacji zawierających:

  • życiorys,
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 833).

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z kandydatami spełniającymi w/w wymogi formalne.

Prezentacja firmy

Power Engineering S.A. (działający do końca 2009 roku pod nazwą Zakłady ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis