ŚLUSARZ REMONTOWY - KIEROWCA

"Enesta" Sp. z o.o.

Stalowa Wola, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0419

Obowiązki:

Wykonywanie prac na sieciach, instalacjach i urządzeniach gazu ziemnego i sieciach
ciepłowniczych polegających na obsłudze, przeglądach, montażu.
Wykonywanie prac ziemnych polegajacych na budowie sieci i przyłączy gazu ziemnego. Kontrolowanie sprawności technicznej, przeprowadzanie oględzin oraz przeglądów stacji gazowych, sieci i urządzeń ciepłowniczych.
Praca związana z usuwaniem uszkodzeń oraz likwidacją awarii w sieciach, urządzeniach i obiektach gazowych i ciepłowniczych. Praca w systemie I lub III zmian (wg. harmonogramu).

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane: wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie techniczne (energetyk, instalator urządzeń sanitarnych, ślusarz). Mile widziane doświadczenie w pracy przy urządzeniach i instalacjach cieplno -gazowych, wod.-kan., uprawnienia SEP oraz prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy: Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na e-mail: praca@enesta.pl Na aplikacji należy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.z 2018, poz. 1000) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu;wzięcia udziału w obecnych rekrutacjach prowadzonych przez ENESTA Sp. z o.o. (*)wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez ENESTA Sp. z o.o., w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej ENESTA Sp. z o.o. iprzechowywanie ich przez okres 12 miesięcy(*). W przypadku braku takiej klauzuli nie będziemy mogli skorzystać z przesłanej przez Panią/Panaoferty, a CV i/lub list motywacyjny zostaną natychmiast usunięte. (*) wpisać właściwe

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy