Ślusarz/ operator maszyn ślusarskich

expertum GmbH oddział w Polsce

Niemcy Bremen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma expertum pilnie poszukuje doświadczonych, wykwalifikowanych osób na stanowisko

Miejsce pracy: Bremen

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie jako ślusarz, mechanik lub wieloletnie doświadczenie jako monter – ślusarz
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń ślusarskich
  • Samodzielność i precyzja w pracy
  • Gotowość do pracy na zmiany
  •  prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę (dodatek 200€ miesięcznie)
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria