ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

ZAKRES ZADANIA:

  • prowadzenie przeglądów i konserwacji form wtryskowych
  • prowadzenie diagnostyki przyczyn usterek w formach wtryskowych oraz ich naprawa
  • montaż i przygotowanie do pracy nowych form wtryskowych
  • kompletne dokumentowanie prowadzonych czynności
  • obsługa manualnych narzędzi ślusarskich oraz narzędzi pomiarowych
  • wykonywanie obowiązków w oparciu o rysunek techniczny

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku ślusarza narzędziowego
  • umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich i narzędzi pomiarowych
  • dobra znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny)
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej
  • odpowiedzialność, systematyczność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoki poziom zaangażowania w wykonywaną pracę
  • komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę z pracodawcą
  • stabilne zatrudnienie
  • dodatkowe benefity
  • premie
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • przyjazną atmosferę w pracy w kameralnym zakładzie produkcyjnym

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji