Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Ślusarz narzędziowy

Miejsce pracy: Włocławek

Obecnie dla naszego Klienta we Włocławku, producenta rolet i żaluzji zatrudnimy na stanowisko:

Ślusarz narzędziowy (dział głównego mechanika)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa i konserwacja form wtryskowych
  • Hartowanie
  • Bieżące utrzymanie i regeneracja narzędzi
  • Montaż nowych narzędzi- form wtryskowych według dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Znajomości rysunku technicznego
  • Znajomości podstaw mechaniki i technik ślusarskich
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami ślusarskimi i sprzętem warsztatowym
  • Dobrej organizacji pracy własnej

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku!
  • Umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio z zakładem pracy - od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie godzinowe do 30 zł brutto/h + miesięczną premię regulaminową
  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.