Opis stanowiska pracy

Głównymi obowiązkami na tym stanowisku będą:

- wykonywanie bieżących napraw i regeneracji form wtryskowych,
- bieżąca i okresowa konserwacja form wtryskowych zgodnie z planem przeglądów, - wsparcie techniczne dla działów produkcyjnych,
- prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

- umowę o pracę,
- stabilność zatrudnienia,
- możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- szkolenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

- dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie,
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
- znajomość zasad obróbki metali,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- znajomość budowy form wtryskowych,
- umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym,
- uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji