Ślusarz Narzędziowy lub Automatyk Utrzymania Ruchu

PowerJobs Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeglądy, naprawa i konserwacja pras pneumatycznych, tokarek i frezarek konwencjonalnych (demontaż elementów, czyszczenie, wymiana uszczelnień);
  • Usuwanie bieżących awarii, co zapewni ciągłość produkcji;
  • Okresowe i prewencyjne przeglądy techniczne.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;
  • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0;
  • Mile widziane uprawnienia do spawania;
  • Umiejętność obsługi szlifierek narzędziowych, wiertarek stołowych oraz narzędzi ręcznych;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętnością posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  • Zdolność do analizowania i rozwiązywania problemów technicznych.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat;
  • Pracę od zaraz w systemie 3 zmianowym po 8 godzin;
  • Kompetentnych ludzi wokół, którzy chcą dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Do tego samego zakładu produkcyjnego poszukujemy również Automatyka Utrzymania Ruchu z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy