Ślusarz - Monter

okolice Ulm, zagranica

GD Profesja s.c.

Opis stanowiska pracy

Samodzielne przygotowanie i montaż konstrukcji na podstawie rysunku
Mechaniczna obróbka konstrukcji (cięcie, gięcie, wiercenie)
Spawanie konstrukcji stalowych

Wymagania

Wykształcenie techniczne ślusarz lub mechanik
Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w obróbce metalu
Doświadczenie w spawaniu MIG
Praktyczna znajomość rysunku technicznego, wiedza na temat budowy maszyn
Dobra organizacja pracy
Minimum komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferta:
Praca na czas nieokreślony
Możliwość rozwoju zawodowego
Pomoc w załatwieniu formalności

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006... roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji