ŚLUSARZ - MONTER WENTYLACJI, KLIMATYZACJI - bez języka - 15-16€/h netto + bezpłatne zakwaterowanie

InfoJob

Niemcy, Berlin , zagranica

Opis stanowiska pracy

ŚLUSARZ - MONTER WENTYLACJI, KLIMATYZACJI - bez języka - 15-16€/h + bezpłatne zakwaterowanie

WYMAGANIA
- Minimum 2 lata doświadczenia jako ślusarz, monter wentylacji, monter klimatyzacji
- Umiejętność czytania rysunku technicznego (wymóg bezwzględny)
- Fachowość przy wykonywaniu zleconych prac
- Brak nałogów (alkohol i narkotyki)
- Działalność gospodarcza (polska lub niemiecka) lub gotowość do jej założenia
- Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

OFERUJEMY
- Praca od zaraz, blisko Polski - obecnie Berlin.
- Zatrudnienie na własnej działalności gospodarczej - bezpośrednio, bez pośrednictwa niemieckich agencji pracy.
- W razie potrzeby pracodawca oferuje pomoc przy założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej
- Stawka początkowa 15-16€/godzinę (Faktura/Rachunek)
- Możliwość wyrobienia do 240 godzin w miesiącu
- Bezpłatne zakwaterowanie

PRZESŁANIE CV NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY JEST ZGODĄ NA UCZESTNICTWO W PROCESIE REKRUTACYJNYM ORAZ ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Prezentacja firmy

KONTRAKTY.EU działa w obszarach: <br/> <br/>1. Międzynarodowe pośrednict... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
60PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna