ŚLUSARZ - MONTAŻYSTA KONSTRUKCJI STALOWYCH:

OTTO Work Force

Katowice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: ŚLUSARZ - MONTAŻYSTA KONSTRUKCJI STALOWYCH

Nr ref :AOOKF/07/2017
Rejon: Katowice

Zakres obowiązków

• składanie konstrukcji stalowych do spawania, prace ślusarskie i monterskie, przygotowanie elementów do spawania (cięcie, szlifowanie)
• praca na podstawie rysunku technicznego
• dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych.

Wykształcenie

• średnie kierunkowe, mechanika, obróbka mechaniczna i pokrewne

Doświadczenie

• 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych

Uprawnienia

• podstawowe uprawnienia spawalnicze
• mile widziana obsługa wózków widłowych i obsługa suwnic

Wymagania

• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i odczytywania dokumentacji warsztatowej
• znajomość obróbki mechanicznej
• posługiwanie się narzędziami warsztatowymi (piła taśmowa, prasa hydrauliczna, nożyce itp), samodzielność i odpowiedzialność
• samodzielność i odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy na stanowisku, zaangażowanie, dyspozycyjność.
• umiejętność organizacji pracy na stanowisku, zaangażowanie, dyspozycyjność.

Oferujemy

• umowa o pracę (3 miesięczny okres próbny - potem umowa na czas określony)
• pełny etat, system 3 zmianowy, praca od zaraz
• wynagrodzenie - godzinowe + premie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.