Ślusarz Mechanik

Talent Select

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Wykonywanie zleconych prac remontowych maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną oraz instrukcjami remontowymi.
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

Od nas dostaniesz:

  1. umowę o pracę
  2. atrakcyjne wynagrodzenie
  3. stabilne zatrudnienie w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  4. dodatki i diety dzienne
  5. szkolenie wdrażające
  6. premie świąteczne
  7. kompetentne, osobiste porady i wsparcie w codziennej pracy

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub odpowiedni staż pracy na pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

Wyślij swój numer kontaktowy lub CV, a zadzwonimy aby przekazać warunki i zapytać o chęć spotkania się.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pomagamy dobierać pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
dodatki finansowe i diety dzienne
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji