ŚLUSARZ lub SPAWACZ MAG (spawanie wielowarstwowe)- atrakcyjne wynagrodzenie

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Gotha, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania spawacza:

- spawanie wielowarstwowe metodą MAG (135)
- spawanie grubych konstrukcji stalowych

Zadania ślusarza:

- praca przy produkcji i montażu ciężkich konstrukcji stalowych

- montaże poszczególnych elementów konstrukcji na podst. rysunku technicznego

Oferujemy:
- ok. 2000 euro NETTO miesięcznie
- zorganizowane i częściowo opłacone zakwaterowanie
- umowa o pracę na warunkach niemieckich

Wymagania

- doświadczenie w spawaniu wielowarstwowym
- aktualny certyfikat MAG 135 (w przypadku spawacza)
- umiejętność pracy wg rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy