Ślusarz €11,00 - €12,00 netto/godzine (prace warsztatowe)

Bomet Sp. z o.o.

Bremen, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy wykwalifikowanych ślusarzy do prac dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w Niemczech, specjalizujących się w produkcji elementów konstrukcji stalowych przeznaczonych dla sektora ochrony środowiska. Firma jest wysoce wyspecjalizowana w produkcji filtrów, kominów i kanałów spalin dla przedsiębiorstw z Europy i Ameryki Północnej.

Pracę wykonywane są na obiektach halowych w systemie pracy 1 zmianowej.

Oferujemy:

-stawka godzinowa €11,00-€12,00 netto (zależy od umiejętności)
- długoterminowy kontrakt
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- zapewnione i opłacone zakwaterowanie (niedaleko zakładu)
- częściowy zwrot kosztów dojazdu
- opcja preferencyjnego ubezpieczenia prywatnego dla całej rodziny

Wymagania

- doświadczenie min. 2 lata w pracach ślusarskich
- bardzo dobrą umiejętność czytania rys. technicznego
- umiejętność pracy indywidualnej
- umiejętność obsługi elektronarzędzi
- bardzo dobre zdolności manualne
- dokładność i rzetelność

Prezentacja firmy

Od 20 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu specjalistów z branży techni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji