Ślusarz - 12,75 Euro/h wyjazd Niemcy

FallWork Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Niemcy

Obecnie dla naszego Klienta niemieckiego specjalizującego się w dostawach i naprawach pojazdów specjalistycznych poszukujemy:

Ślusarzy

Lokalizacja: Halberstadt, (Saksonia-Anhalt)

40 minut od Magdeburga

Oferujemy:

  • zatrudnienie w wymiarze etatu na podstawie umowy o pracę
  • stawkę godzinową 12,75 Euro brutto
  • 160 godzin w skali miesiąca/40 h w tygodniu/8 h dziennie
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do czwartku w godzinach 6-15.00, piątek w godzinach 6.00-12.20
  • proszę wziąć pod uwagę, że przedsiębiorca rozważa również uruchomienie drugiej zmiany
  • terminowo wypłacane wynagrodzenia, pensja 10-go każdego miesiąca
  • legalne oddelegowanie na podstawie dokumentów A1, opłacone składki, ubezpieczenie ZUS
  • po 2 tygodniowym okresie próbnym kolejna umowa 3 miesięczna, z możliwością długofalowej pracy stałej
  • oferujemy bezpłatne zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji wyjazdu i załatwieniu wszystkich formalności
  • opiekę koordynatora podczas wyjazdu

Zadania:

  • precyzyjna obróbka elementów i detali
  • sprawna realizacja zadań zgodnie z dostarczonym rysunkiem technicznym
  • procesy obróbki blach, stali nierdzewnej, aluminium

Wymagania. Szukamy osób:

  • z wykształceniem zawodowym technicznym, dobrą znajomością procesów obróbki, prac ślusarskich i montażu elementów
  • z umiejętnością czytania rysunku technicznego
  • z dużą samodzielnością, dokładnością związaną z realizacją zadań oraz umiejętnością pracy w zespole
  • umiejętnością posługiwania się narzędziami mierniczymi
  • ze znajomością języka niemieckiego - pozwalającą na komunikację w miejscu pracy, proste zwroty, słownictwo branżowe
  • zdecydowanych i gotowych do szybkiego wyjazdu, z możliwością podjęcia pracy od zaraz
  • szukamy stabilnych fachowców
  • pracodawca szuka osób gotowych do długofalowego zatrudnienia
  • z prawem jazdy kat. B i możliwością samodzielnego dojazdu
  • osobom z własnym samochodem oferujemy dopłatę do paliwa na dojazdy do pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Agencja nie pobiera opłat za pośrednictwo pracy. FallWork Nr Cert. 6231

CV powinno zawierać klauzule: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dołączonym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)  oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dołączonym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.