Skanowanie artykułów – 17 zł/h I ZMIANA

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork (certyfikat APT z numerem 6231) poszukuje osób na stanowisko:

Lokalizacja : Złotniki/k.Poznania

Oferujemy :
- pracę od poniedziałku do piątku
- atrakcyjną stawkę 17 zł/h brutto
- pracę na I zmianę (6-14 lub 12-20)
- umowę zlecenie
- przewidziana premia za efektywność

Obowiązki:
- praca polega na kompletacji produktów biurowych przy pomocy skanera

Wymagania:
- obsługa tableta i smartfona
- chęci do pracy
- mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy również o zawarcie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).