Site Manager z j. angielskim - obiekt przemysłowy

Hays Poland

Gliwice - okolice, śląskie

Hays Poland

Gliwice - okolice
NR REF.: 1103114

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, w związku z planami budowy nowego zakładu produkcyjnego w okolicach Gliwic szukamy doświadczonego Kandydata na stanowisko: Site Manager z językiem angielskim – obiekt przemysłowy.

Zakres obowiązków:
  • całościowe zarządzanie podległym projektem budowlanym (budowa obiektu przemysłowego)
  • bieżący monitoring budżetów zlecanych robót, kontraktacja podwykonawców zgodnie z przyjętymi założeniami
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu
  • zarządzanie podwykonawcami
  • zarządzanie zespołem zaangażowanym w realizację projektu zgodnie z przyjętą strukturą organizacyjną projektu
  • odpowiedzialność za realizację strategii QSE (Jakość - Bezpieczeństwo - Środowisko) przez cały okres trwania projektu
  • realizacja procesu administrowania kontraktem oraz zarządzania dokumentacją
  • sprawowanie obowiązków Kierownika Budowy w rozumieniu Prawa Budowlanego przez cały okres trwania projektu (około 2 lat)

Idealny Kandydat na to stanowisko posiada:
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację ustną i pisemną
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w budownictwie przemysłowym na stanowisku Kierownika Budowy, co najmniej 5 lat
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowany kierunek: budownictwo
  • wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania projektem, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (około 2 lata)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • codzienna współpraca z osobami z międzynarodowych struktur firmy

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Aplikuj" i przesłanie nam aktualnej anglojęzycznej wersji CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy