Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Serwisant

Miejsce pracy: Rzeszów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa i serwis urządzeń pojazdów szynowych, tj.: diagnostyka usterek, demontaż, czyszczenie i mycie podzespołów, klasyfikacja części, montaż oraz testowanie
  • Samodzielne wykonywanie pełnej diagnostyki niesprawnych urządzeń
  • Zgłaszanie propozycji usprawnień w procesie serwisu
  • Dbałość o własność klienta w procesie serwisu zgodnie z istniejącymi wytycznymi w tym zakresie
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Zgłaszanie do przełożonych potrzeb, braków, niezgodności, niespójności w dokumentacji naprawczej i procesie serwisu
  • Dbałość o stan techniczny powierzonych / używanych maszyn, urządzeń i narzędzi
  • Informowanie bezpośrednich przełożonych o potencjalnych problemach jakościowych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Odpowiedzialności
  • Zaangażowania
  • Wykształcenie min. zawodowe tecgniczne, preferowane średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub serwisie urządzeń technicznych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość MS Office
  • Gotowości do pracy na dwie zmiany poza miejscem zamieszkania (do końca 2022 roku)

CO OFERUJEMY?

  • Umowa o pracę bez pośrednictwa agencji
  • Pracę w delegacji (Kraków), następnie praca stacjonarna (Rzeszów) – zakład w trakcie zmiany lokalizacji
  • Opłacone zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie
  • Miesięczny dodatek transportowy 600zł brutto
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • Premie miesięczne od 15% podstawowego wynagrodzenia
  • Karta Multisport oraz bogaty pakiet świadczeń
  • Szkolenia oraz rozwój umiejętności zawodowych

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.