Serwisant wózków widłowych

Orienta Polska Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Serwisanta wózków magazynowych (2 wakaty)

Opis stanowiska:

  • Naprawa, spawanie wózków magazynowych, w których przetrzymywany jest towar
  • Miejsce pracy: Breda
  • Praca od zaraz na dłuższy okres czasu
  • Godziny pracy: 40h tygodniowo. Możliwa praca w nadgodzinach

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na w/w stanowisku - mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód - mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na dłuższy okres czasu, możliwe stałe zatrudnienie
  • Umowa o pracę na warunkach holenderskich
  • Zapewiona specjalistyczna odzież do pracy
  • Pomoc w relokacji (1-osobowy pokój)
  • Wynagrodzenie tygodniowe 400 euro netto (po odcięciu kosztów zakwaterowania)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV (najlepiej w języku angielskim)za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.