Serwisant urządzeń gastronomicznych (krajalnice, pakowarki próżniowe)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Częstochowa

W związku z rozwojem naszego Klienta, będącego dystrybutorem wyposażenia dla biur i gastronomi pilnie poszukujemy kandydatów gotowych objąć stanowisko Serwisanta.

Zakres obowiązków:

· Instalacja/serwis urządzeń gastronomicznych typu krajalnica, kotleciarka, pakowarka próżniowa itp. (małe urządzenia do 30 kg)

· Wykonywanie cyklicznych przeglądów urządzeń

· Szkolenie personelu z obsługi urządzeń

· Praca na podległym terenie Katowice - Częstochowa - Kraków

Nasz Klient oferuje:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Stabilne i długofalowe zatrudnienie

· Narzędzia pracy: laptop, samochód służbowy

· Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii

· Prace od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

· Wdrożenie oraz pakiet szkoleń przygotowujących do wykonywania pracy

Oferta dotyczy pracy stałej, zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Do aplikowania zapraszamy również osoby bez doświadczenia, które chciałby nauczyć się pracy w charakterze serwisanta. Zapewniamy pełne przeszkolenie.

Wymagania:

· Umiejętność obsługi komputera

· Mile widziana podstawowa wiedza związana z instalacjami wod.-kan. (montaż mebli nierdzewnych, podłączanie syfonów, zlewów, baterii itp.)

· Uprawnienia elektryczne do 1kW - mile widziane

· Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

· Samodzielność i dobra organizacja pracy

· Umiejętność szukania rozwiązań w sytuacjach nietypowych

· Dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie

· Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Numer referencyjny: 210721/MKO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.