Opis stanowiska pracy

Firma SafeTech Marian Hoppe Sp.j. - doradca i sprzedawca technologii bezpieczeństwa w takich dziedzinach jak: pomiary gazów, narzędzia ratownictwa technicznego, ochrony osobiste, ochrona środowiska, oddymianie, gaszenie pożarów, monitoring termowizyjny, działający na rynku z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- prowadzenie biura,

- przygotowywanie ofert,

- przygotowywanie materiałów handlowych i promocyjnych dla prezesa i działu handlowego,

- działania logistyczne,

- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania

- osoba zorientowana technicznie,

- posiadająca prawo jazdy kat. B,

- z determinacją w działaniu, dokładna,

- o wysokiej kulturze osobistej, odpowiedzialna,

- z obowiązkową znajomością jęz. angielskiego w stopniu komunikacyjnym,

- miejsce zamieszkania Gdynia i okolice.

Prezentacja firmy

SafeTech Marian Hoppe sp.j. zajmuje się technicznym zabezpieczaniem służ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne