Opis stanowiska pracy

WTW Engineering Maszyny i Urządzenia Przemysłowe sp. z o.o. to firma obecna od 25 lat na światowych rynkach. Projektujemy i dostarczamy maszyny oraz całe instalacje służące do rozładunku i transportu materiałów sypkich. Działamy głównie w branży Energetycznej i Cementowo-Wapienniczej.

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: serwisant techniczny - konstruktor.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres odpowiedzialności:

  • wykonywanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • uruchomienie i serwisowanie maszyn i urządzeń, nadzór nad montażem

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe techniczne o kierunku: inżynier mechanik lub mechatronik
  • dobra znajomość programów CAD AutoCad Mechanical, Inventor
  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej i cementowo-wapienniczej
  • niezbędna płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B ( z praktyką jazdy)
  • umiejętność zarządzania czasem i organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

Prezentacja firmy

WTW Engineering Maszyny i Urządzenia Przemysłowe sp. z o.o. to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria