Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw sprzętu medycznego (stołów operacyjnych, lamp operacyjnych, kardiomonitorów)
  • Dokumentowanie prowadzonych spraw serwisowych
  • Obsługa magazynu części serwisowych, zamawianie części zamiennych
  • Utrzymywanie kontaktów z kontrahentami krajowymi oraz zagranicznymi
  • Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym)
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacja serwisową i prowadzenie korespondencji
  • uprawnienia SEP 1kV
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • zaangażowanie i chęć do stałego podnoszenia kwalifikacji
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma MEDEN Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich dostawców spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne