SERWISANT / SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA SIECI

TELEKOM USŁUGI SPÓŁKA AKCYJNA

Iława, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1839

Obowiązki:

- lokalizacja i usuwanie uszkodzeń w sieci telekomunikacyjnej miedzianej i światłowodowej,
- wykonywanie prac konserwacyjnych na elementach sieci,
- techniczna obsługa klientów w zakresie usuwania uszkodzeń, wykonywania instalacji i aktywacji usług telekomunikacyjnych (sieć miedziana i światłowodowa).

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • KURS PRAWA JAZDY B

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Oczekujemy: - znajomości sieci dostępowej (budowa i eksploatacja); atutem będzie umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych i szerokopasmowych, - swobodnej pracy na komputerze, - zdolności do pracy na wysokości pow. 3m, - prawa jazdy kat. B, - dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat B+E oraz uprawnienia innych maszyn (np. HDS lub koparki) czy uprawnienia SEP. Oferujemy: - stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie, - system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników, - możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii, - profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy, - możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej, - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, - przyjazną atmosferę pracy.

Miejsce pracy: 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Wszystkich kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Telekom Usługi S.A., danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacji pracowników. Kandydaci zainteresowani wzięciem udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych powinni dodatkowo zamieścić informację, że: Zgoda obejmuje zarówno obecne jak i przyszłe procesy rekrutacyjne. Informujemy, iż administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Telekom Usługi S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Budowlanych 64E (zwana dalej Spółką). Pana/Pani dane będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji. Podanie danych jest obowiązkowe w zakresie wskazanym w art. 22 § 1 Kodeksu pracy. Wszelkie dodatkowe informacje kandydat podaje dobrowolnie. Będą one przetwarzane przez Spółkę na podstawie wyżej wskazanej zgody, która może być odwołana przez Pana/Panią w każdym czasie. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe będą przekazywane przez Telekom Usługi S.A. do spółki Solutions 30 Holding Sp. z o.o. Niezamieszczenie wyżej wskazanej zgody spowoduje pominięcie aplikacji w procesie rekrutacyjnym.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy