Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Serwis i diagnozowanie usterek, usuwanie usterek, aktualizacja oprogramowania
  • Naprawy, przeglądy regałów automatycznych
  • Prezentowanie rozwiązań technicznych i zasady działania regałów magazynowych
  • Wsparcie partnerów handlowych (sieci dealerskie) w rozwiązywaniu problemów serwisowych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i serwisową

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w dziale serwisu mile widziane
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Duża odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Umiejętność analitycznego myślenia (rozwiązywania problemów technicznych)
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do częstych podróży

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesujący pakiet benefitów
  • Udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. zo.o. jest integratorem technologii i rozwiązań,... które umożliwiają automatyzację procesów logistycznych w zakresie składowania i transportu wewnętrznego. ISL dostarcza magazynowe regały automatyczne takie jak: regały obrotowe (karuzelowe, okrężne) Rotomat, regał windowy Lean-Lift, automatyczne systemy składowania palet - Pallet Mole i wiele innych. Posiadamy biura w Krakowie ( centrala) , Warszawie i Poznaniu. Więcej informacji na www.isl.pl.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji