Serwisant / Monter (m / ż)

MUGLER AG

Niemcy, Oberlungwitz, zagranica

MUGLER AG

Od: MUGLER AG
Miejsce pracy: Niemcy, Oberlungwitz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola infrastruktury, systemów anten i inżynierii systemów
  • Uruchamianie, rozbudowa i renowacja miejsc lokalizacji urządzeń i sieci bezprzewodowych
  • Montaż i konserwacja urządzeń inżynierii systemowej i systemów służących bezpieczeństwu (np. drabinek i balustrad)
  • Instalacja i utrzymywanie w należytym stanie ciągów kablowych dla urządzeń elektrycznych i antenowych
  • Serwis diagnostyczny i naprawczy

OFERUJEMY:

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz odpowiadające świadczonej pracy wynagrodzenie
  • Dokładne wdrożenie do pracy oraz różne możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Udostępnienie wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (telefon, służbowy samochód, sprzęt bezpieczeństwa)
  • Pokrycie kosztów badania predyspozycji do pracy na wysokości oraz sprzętu do wspinaczki
  • Praca w zaangażowanym, koleżeńskim i profesjonalnym zespole
  • Dodatek do opieki przedszkolnej dla dzieci
  • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w Niemczech oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, którą będą mieli Państwo okazję poszerzyć podczas pracy w środowisku niemieckojęzycznym
  • Ukończone wykształcenie zawodowe lub techniczne w zakresie elektrotechniki, mechatroniki, budownictwa lub pokrewny zawód
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Zaletą będzie znajomość zagadnień sieci telefonii komórkowej
  • Konieczne predyspozycje psychofizyczne do pracy na wysokości (stwierdzenie predyspozycji nastąpi w ramach procesu aplikacji)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole
  • Skuteczny i odpowiedzialny sposób pracy

Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa CV w języku niemieckim lub angielskim. Prosimy o podanie w nich możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

MUGLER AG